Autod

VW Variant Universaal AUT

VW Golf Universaal

Renault Trafic kaubik

5 ovea, 1+2 paikka

Volkswagen Golf Aut

Volkswagen Golf AUT

Ford Focus Aut

Viistoperä, 5 ovea

Renault Laguna Aut

Hatchback, AUTOMATIC

Renault Megane Man

Hatchback, Man

Autorent

Autorent kiirelt ja mugavalt.

Valige sobiv  sõiduauto,  väikebuss  või  kaubik.

Tüüp Peugeot Renault Mazda Ford Volvo VW Opel
Väikeauto 206 Clio
Keskklassiauto 307 Megane Mazda3 S40 Golf Astra
Suur keskklassiauto 2008 Laguna Mazda6 Focus S60 Universal
Esindusauto 508 S80
Kaubikud ja väikebussid Expert Trafic Transit Vivaro

Teenustena pakume juhiga autorenti ja ühsuuna renti. Teenused on saadavad Eestis, Baltikumis ja Euroopa riikides.

Pakume rendiauto väljastamist ja tagastamist ka lennujaamas, reisisadamas, bussijaamas ning hotellides vastavalt kliendi soovile ja kokkuleppele. Lisavarustusena (link) pakume GPS-seadmeid, laste turvatoole ja katusebokse.

Balticcar tasub valida partneriks kui vajate mõistliku hinnaga renditeenust või hindate kliendisõbralikke renditingimusi ja pikaajalist usaldusväärset koostööd.

Meie väärtused on:  • kiirus  • paindlikus  • kvaliteet  • pädevus

Baltic Car Rent pakub rentimiseks laia valikut rendiautosid. Meie autode valikus on väiksemaid sõiduautosid ja ka esindusautosid, mis on manuaal- või automaatkäigukastiga. Kõik meie sõidukid on suitsuvabad ja varustatud konditsioneeri või kliimaseadmega.

Meie ökonoomsed ja mugavad diiselautod sobivad hästi ka pikemateks reisideks mööda Euroopat. Teeme kõik endast oleneva, et leida sobiva autorendi võimalus igale kliendile.

Suurema seltskonnaga reisimiseks või juhiga sõitudeks on sobivamaks lahenduseks väikebussi rent (8+1 kohta). Kaupade veoks ja kolimiseks pakume Ford Transit ja Renault Trafic kaubikuid.Autorent                                                                                                                                                 AASTAST 2003

Ettevõttest

Tere tulemast BalticCar Rent kodulehele!

BalticCar Rent omanik Falomar OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 2003 aastal. Sellest ajast on meie põhitegevuseks olnud autorent, ehk siis autode, väikebusside ja kaubikute rentimine.

Pakume lisaks tavalisele autorendile ka juhiga rendi teenust ja auto võtmist või jätmist eri linnadesse. Palun tutvuge juhiga rendi ja ühesuuna rendiga rubriigis “Teenused“.

Meie eesmärgiks on olla konkurentsivõimelised kiiresti muutuval ning areneval turul. Teeme kõik selleks, et pakkuda autorendilahendusi, kus on ühendatud mugav ja kiire teenindus. Samuti kliendisõbralikud renditingimused, parim hind ning lai rendiautode valik, mis rahuldab meie klientide vajadusi  –  soovime olla oma klientidele parim partner.

Palun tutvuge ka meie Facebook fännilehega. Auto rentimine käib meil kiirelt ja mugavalt.

Meeldivaid reise!

 

Koostööpartnerid:    Balticcar Rehvid   I   Aiakaar