Autorent-BalticCar-Tingimused ja hinnad

Autorent-BalticCar-Tingimused

Vajalikud dokumendid

* Vajalikeks dokumentideks on ID – kaart või pass ja juhiload, millest tehakse koopiad rendilepingu juurde.

Rentnik

* Rentnik (ka lisajuht) peab olema vähemalt 21–aastane, omama kehtivat juhiluba ja vähemalt kaheaastast juhtimiskogemust.  Ajutised juhiload ei kehti.

Tasumine

* Renditeenuse eest tasumine toimub enne rendiperioodi algust sularahas, krediitkaardiga või pangaülekandega.  Eelneva broneeringu kinnitamiseks maksab klient 20% rendihinnast ette ja ülejäänud summa rendiperioodi alguseks. Maksevahendina eelistame krediitkaarti.

*Kõikidel sõiduautodel sisaldab rendihind liikluskindlustust ja autoabi teenust.

*Autorendi deposiidi 200-400€ broneerime Rentniku pangakaardilt (va Maestro). Deposiit vabastatakse broneeringust peale rendiauto tagastamist, kuid mitte varem kui 3 tööpäeva jooksul (kui rentnik on täitnud rendilepingut korrektselt).

Auto väljastamineAutorent-BalticCar-Tingimused

* Auto toome kliendiga kokkulepitud kohta kokkuleppel.

* Rendiauto väljastame rentnikule täis kütusepaagiga ja puhtana ning auto tagastatakse samas seisus. Jälgige rendiautosse tangitava kütuse marki. Ärge tankige Teile tundmatus tanklas. Kui Rentnikul polnud vahetult enne rendiauto tagastamist võimalik tankida, kohustub Rentnik hüvitama rendi firmale puuduoleva kütuse eest

* Minimaalne rendiperiood on 1 ööpäev.  Auto rentimisel koos juhiga 3 tundi.

* Lisajuhi lepingusse kandmise tasu on 15 EUR. Rendisõiduki juhtimise õigus on ainult isikutel, kes on kantud autorendilepingusse. Lepingusse mitte kantud isikutele juhtimisõiguse üleandmine on keelatud.

* Baltic Car Rent’il on õigus asendada tellitud auto selle puudumisel sama grupi autoga säilitades kokkulepitud hinna.

* Rendiautoga Eesti Vabariigist väljasõit tuleb rendifirmaga eelnevalt kooskõlastada.

* Rendiautodele on paigaldatud GPS jälgimisseadmed.

Liiklusõnnetus

*Liiklusõnnetuse korral helistage rendilepingus märgitud numbril +372 5030222. Õnnetusjuhtumi korral tuleb alati täita blankett “Teade liiklusõnnetusest”, kuhu tuleb märkida juhtumi kõik asjaolud. Blanketivormi saad printida siit. Kui asjaolud on ebaselged või protseduurid tundmatud, tuleb juhtumist teavitada politseid.

Muu info

*Baltic Car Rent ei hüvita auto tehnilise rikke korral reisi katkemise kulusid, kaudseid kulusid, saamata jäänud tulu ega muid sarnaseid kulusid. Soovitame teil teha reisikindlustuse, mis sisaldab kaitset reisi katkemise vastu, sellisel juhul korvab teie kindlustusandja reisi võimaliku katkemise kulud.

 

Meeldivaid reise!

Autorent-BalticCar-Tingimused

Broneeri