Juhiga autorent – mugav viis sõiduajal puhkamiseks

Teenust juhiga autorent on teil mugav kasutada, kui sõidu ajal on vaja keskenduda ärikohtumiseks. Või ei tunne te end päris kindlalt sihtkohta jõudmisel ehk võõras linnas orienteerumisel.

Oma külalised ja/või äripartnerid saate rahuliku südamega usaldada Balticcar Autorent professionaalse autojuhi teenindada. Võite kindel olla, et nad jõuavad alati planeeritud sihtkohta õigeks ajaks.

Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad lennujaama transfeerid, ekskursioonid, pulmaauto teenus jne.

Juhiga autorent on valikus kõigi meie sõiduvahenditega. Saab tellida – sõiduautodega, väikebussidega või kaubikutega. Miinimum aeg algab alates 3-tunnist ja vastavalt vajadusele kuni mitme päevani. Kõik meie sõidukid on suitsuvabad ja varustatud konditsioneeri või kliimaseadmega. Teeme kõik endast oleneva, et leida sobivamad reisivõimalused igale kliendile.

Suurema seltskonnaga reisimiseks on sobivamaks lahenduseks tellida (1+8 kohaline) väikebuss. Kaupade veoks ja kolimiseks sobivad hästi Ford Transit ja Renault Trafic kaubikuid.

Juhi teenuseid saab kasutada sõitudeks Eestis, Balti riikides ja ka mujal Euroopas.

Meie rendiautod on varustatud kliimaseadme või konditsioneeriga, signalisatsiooni ja CD-stereoga ning Eesti kaardiga. Talvisel perioodil ka lumeharjaga.

Lisavarustusena on võimalik tellida GPS-navigatsiooniseadet, lapse turvatooli või turvaistet ja katuseboxi näiteks suusapuhkuseks.

Meeldivaid sõite!

Juhiga rent alates 3 tunnist: alates 6 tunnist:
Keskklassi auto 20 EUR / tund 18 EUR / tund
Esindusauto 24 EUR / tund 22 EUR / tund
Kaubikud 20 EUR / tund 18 EUR / tund
Väikebussid (8+1 k) 28 EUR / tund 25 EUR / tund

Juhiga rendi hinnad ei sisalda kütusekulu.

 Vaata ühesuuna rent >  

Broneeri