Ühesuuna rent – rendi algus ja lõpppunkt erinev

Kui teil on soov rentida auto näiteks ühest linnast ja jätta see teise, siis mugavaim viis selleks on kasutada teenust ühesuuna rent.
Ühesuuna renti saab tellida nii Eestis, Balti riikides kui ka kaugemal, ehk kogu Euroopa piires.

Transfeer on juhiga rendi viis, mis hõlmab erinevaid transpordi võimalusi. Näiteks saate tellida oma külaliste tarvis vajalikud sõidud lennujaamast hotelli või vastupidi. Samuti ühest linnast teise jne.

Meie rendiautode valikust saab vastavalt soovile valida väiksemaid sõiduautosid ja esindusautosid. Kõik meie sõidukid on suitsuvabad ja varustatud konditsioneeri või kliimaseadmega.

Vaatamata mõningasele hinnalisale, on paljud kliendid leidnud, et ühesuuna rent säästab väärtuslikku aega. Eriti, kui puudub vajadus naasta rendi alguspunkti. Sellega säästetakse nii rendi päevatariifi arvelt, kui ka tagasisõidule kuluva kütuse ja mõnikord võib olla ka reisikulusid ööbimiste arvelt.

Suurema seltskonnaga reisimiseks on sobivamaks lahenduseks rentida (1+8 kohaline) väikebuss. Seltskonna hulka arvestades võib ühesuuna rendi kasulikkus mängida määravat rolli ka lennu võimaluste valikul. Saab valida sobivaima lennu alguse-, jätku- või lõpppunkti.

Mugavus, et rentnik saab loobuda autost  ja jätta see just siis, kui selleks vajadus lõppeb ongi põhiline, miks ühesuuna rent on nii populaarne rendi liik.

Hea võimalus kaupade transportimiseks on kasutada meie Ford Transit ja Renault Trafic kaubikuid. Samuti sobivad need kaubikud hästi olukordades, kui on plaanis kolimine näiteks teise linna.

Teeme kõik endast oleneva, et leida sobivamad reisivõimalused igale kliendile.

ÜHESUUNA RENT    TARTU – PÄRNU – RIIA – VILNIUS – KAUNAS – HELSINGI – PRAHA – BERLIIN  jne   

Tallinn  –  Pärnu          98€
Tallinn  –  Tartu         135€
Tallinn  –  Riia            195€
Tallinn  –  Vilnius      265€
Tallinn  –  Kaunas      275€
Tallinn  –  Helsingi      98€
  

Palume täpsema ja personaalsema pakkumise saamiseks saata päring SIIT: 

 

Meeldivaid sõiduelamusi!

 Vaata juhiga rent >    

Broneeri